JET ČI NEJET…..

V posledním týdnu jsem čelila tlaku – JET ČI NEJET  DO  ŘECKA?  Já mám za sebe jasno! Já dávám jednoznačné ANO – JET!  Bohužel ne všichni ….. mnoho lidí zruší své zájezdy jen proto, že si někde něco přečtou ….. Škoda!!!

Pokud někdo váhá, zkuste si přečíst tohle:

Krásné, čisté moře tam bude stále, památky také nikdo nezruší no a kromě karty přibalte s sebou větší hotovost. Asi nechytračte s dolary a librami, zkuste klasicky a obyčejně platit eurem a myslím, že vás místní budou milovat 🙂

Až se jim na zahrádkách urodí rajčata, hrozny nebo broskve, vyrazí se svými náklaďáčky do ulic a budou úrodu prodávat rovnou odtud, takže se nebojte, hlady asi neumřete!

Pro mě by jediná prekerka mohla nastat, kdyby nebyla Retsina. Pobyt v Řecku bez Retsiny  …. to je jako svíčková podávaná s chlebem.

Takže odhoďte obavy , sbalte kufřík a – jak říkají Řekové –  καλό ταξίδι – šťastnou cestu !

images

Pavla Císařová
Miluji Řecko, moře, řeckou hudbu, kuchyni. Mojí vášní je obklopit se vším tím řeckým v každodenním životě. Můj příběh si přečtěte zde>> Z této lásky vznikl Ebook zdarma Řecké postřehy českýma očima K dispozici ke stažení zde>> a Ebook zdarma o ostrově Kos Možno stáhnout zde >> Jsem autorkou Ebooku Řeckou kuchyní ke zdraví a životní pohodě. K zakoupení zde>>
Komentáře