Jsem vášnivá milovnice přímořského života, Řecka a všeho řeckého 

Jsem žena, která v sobě našla sílu a energii ŽÍT JINAK.

Měla jsem sen, že chci mít práci, která bude mít s Řeckem mnoho společného.

Tento sen jsem si splnila. Ale až poté, co jsem si dovolila umlčet v hlavě děsiče jménem rozum a dala přednost tomu, co mi říká srdce a intuice

 

 

Jako padesátnice jsem se vydala na cestu vědomého života.  Uvědomila jsem si, že život, který žiju, není to moje autentické žití, které bych chtěla. A tak i ve věku, kdy již mnozí netrpělivě vyhlíží důchod, jsem se začala zajímat o to, jakým způsobem mě ovlivňují nefunkční vzorce, jestli to, co chci, není jen to, co chce moje okolí, zda opravdu chci setrvat na tom malém písečku a o volnosti a svobodě jen snít.

Na muj příběhe_u pramene lásky

Na cestě mě začaly potkávat krkolomné výmoly v podobě stárnoucích rodičů, kterým ubývalo sil, přibývalo diagnóz, tudíž stále více vyžadovali moji pozornost. Stala se ze mě jejich pečovatelka.

A nyní se ze mě stává virtuální asistentka. Vnímám to jako logické vyústění mých dlouhodobých zkušenosti na různých administrativních pozicích.  Zastávám názor, že v každém věku je možné změnit směr, přehodit výhybku a vydat se cestou, po které srdce touží.

A moje srdce touží po volnosti, svobodě, práci, na kterou se těšíte, slaném vzduchu, šplouchání moře, dobrém jídle a společnosti lidí, kteří to vnímají také tak.

Přijměte srdečné pozvání do mého řeckého života, do života pečující dcery a virtuální asistentky.

Možná vás budu inspirovat k tomu, jak skrze svoji vášeň začít žít úplně jinak.