Kosmetické okénko

Vše, co najdete  v mé koupelně  

Anti-aging - držím vrásky na uzdě 

ageLOC Lumispa

Žoviálně  mu říkám Lumča. Jedná se o technologii pečující o pleť a zajišťující  zdravější a mladistvější pokožku.  Patentovaná technologie Two-Sense Motion stimuluje kůži, zatímco přesný pohyb a frekvence jsou optimalizovány pro práci s aktivačními čisticími přípravky, které zanechávají pokožku  důkladně  vyčištěnou pro dosažení hladší, měkčí pokožky po jediném použití. A pod to se podepíšu, protože už po prvním ošetření jsem se nestačila divit.  Lumča má timer, takže ráno a večer stačí 2 minuty a máte vystaráno.  Oznámí, kdy je čas přejít do jiné části obličeje a také se ozve, když se postupuje nesprávně.  A to  vše pěkně v klídku doma! 

Je to takový 7 v1: 

1. Důkladně vyčištěná pleť.
2. Zmírnění vzhledu pórů.
3. Pokožka je na dotek jemnější.
4. Pokožka vypadá a je na dotek hebčí.
5. Zlepšuje rozzářenost pleti.
6. Svěží a zářivější pokožka.
7. Viditelně osvěžená pokožka.

Můj poznatek: když se s Lumčou dáte jednou dohromady, nebudete už chtít nic jiného.  A ještě se na tu pravidelnou procedůru budete těšit. Věřte mi! 

A jeden bonus navíc - rozhodně není nutné se bát, že s přibývajícím věkem člověku tzv. "spadne ksicht". To s Lumčou fakt nehrozí! 

K sehnání na dotaz u mě  Vasen@reckavasen.cz 

Micelarka

Micelární voda čistící a tónovací 

Tuhle micelární vodu jsem si oblíbila velmi rychle. Je vhodná pro odličování očí, pleti i oblasti krku.  Není parfémovaná, nedráždí,  skvěle čistí, ale také tónuje. Zcela vyhovuje mé  smíšené, někdy až trochu problematické pleti. V podstatě mohu říct, že si život bez miceluši už ani neumím představit. V horkých letních dnech si ji dávám do lednice, takže je to pak i příjemné osvěžení.  K čištění nejsou vždy nutné odličovací tampónky,  někdy používám mořskou houbu.  

K sehnání na řeckém ostrově 

Liftingové sérum na pleť Btx effect oslí mléko

Ať děláme co děláme, nějaká ta vráska se prostě objeví. A právě tohle liftingové sérum s nimi docela slušně zatočí. S těmi jemnějšími. Hlubokou brázdu, kterou mám na čele, to nevyžehlilo. Ale vrásky kolem očí to řeší takřka okamžitě.  Tomu napovídá i označení "instant".

Aplikuje se cíleně na vrásky, není myšleno na opečování komplet celého obličeje. Je  vybaven praktickým dávkovačem, který vypustí přesně takové množství, které potřebujete. 

Já používám večer na oblast kolem očí. Je dobré počítat s chvilkou navíc na vsáknutí séra, než se začne  aplikovat další krém či líčení. 

Z mého pohledu stačí aplikovat 1x denně. Rozhodně není nutné postupovat stylem "čím víc, tím líp". Takhle jsem to na začátku pojala já. Myslela jsem si, že když dodám séra co nejvíce, velmi brzy se můj obličej bude tvářit jako před dvaceti lety.  :-)  Není tomu tak...

Za mě vynikající přípravek jak na každodenní  používání  tak i pro bleskové řešení  unavené pleti např. při nevyspání apod.  S bonusem unikátního složení čisté krétské přírody a oslího mléka. 

K sehnání na řeckém ostrově 

Vlasové vyživující sérum na roztřepené konečky

Tady budu celkem stručná: na vysušené, jemné a létající vlasy absolutní nutnost. 

Mám vlasy barvené a pravidelně se fénuji. Po první aplikaci jsem zůstala v úžasu.  Poletující chmýři kolem hlavy bylo pryč. Zdůrazňuji - po první aplikaci! 

Poznatek z mé vlastní praxe: méně je více! K aplikaci tohoto prostředku jsem přistoupila stejně jako k instantnímu séru. Hodně, hodně toho tam dám a bude to pecka. Nebyla! 

Vlasy měly tendenci se mastit, byly zatížené velkou péčí. Takže je dobré se řídit doporučením dodavatele tj. 3-4 pumpnout a toto množství vetřít do konečků vlasů.  Nemalá výhoda je i to, že se neoplachuje. 

K sehnání na řeckém ostrově 

NaPCA

NaPCA je zvlhčující sprej na obličej, vlasy a tělo.

Klíčovými prvky v tomto produktu jsou kyselina hyaluronová, která pomáhá udržovat ideální míru vlhkosti,  a zvlhčovadlo sodík PCA, který pomáhá upevnit a chránit hladinu nezbytné vlhkosti. 

V mé koupelně to je zatím docela nový návštěvník, který si ale velmi rychle získal své výsadní postavení: 

  1. Velký pomocník při ošetření technologií ageLOC Lumispa
  2. Pomáhá mi při smývání peelingu, pleťové masky
  3. Dá se použít pro fixaci make-upu
  4. Osvěžuje prostě jen tak, kdykoliv to je zapotřebí
  5. Když ráno vstanete s "diskotékou" na hlavě a nemáte čas na velké úpravy 

Velký potenciál vidím pro horké letní dny a pro pobyty u moře a v klimatizovaných místnostech.  Uchovaný v lednici bude příjemným ochlazením a udrží pokožku pružnou a hebkou a vlasy hedvábně jemné.  

K sehnání na dotaz u mě  Vasen@reckavasen.cz