Ženy s vášní 

 

Nevěřte tomu 

Jak i ve zralém věku přehodit výhybku a vykročit jiným směrem 

Jak objevit svoji vášeň a skrze ni učinit svůj život šťastnější a spokojenější

Nejste úplně v souladu s tím, jak teď žijete, kam se váš život ubírá? Někde v šuplíku uchováváte své sny a netroufáte si je splnit?

Inspirujte se mojí cestou

Pokud si  kladete otázku: „A  to je jako všechno? A co teď?  Okolí možná přizvukuje, že ano, protože takhle to přece většina žen má.

Ale to není pravda!

Vítejte v prostoru, kde se mění životy, bourají se klišé, ruší se vzorce, které nám nastavilo okolí.

Vítejte v prostoru, kde se žije po svém!

 

 

 

 

Kdo vám tady bude dělat společnost? 

Kdo vás bude provázet a navigovat? 

Jmenuji se Pavla Císařová 

Jsem průvodkyně řeckým světem a milovnice přímořského života. Jsem inspirátorka zralých žen k jejich kroku do nového života, k poznání, že žít se dá i bez zajetých kolejí, naučených vzorců a bez splňování představ okolí.

Jsem žena, která v sobě našla sílu a energii ŽÍT JINAK.

Moje vášeň k řeckému světu se počítá na desetiletí. Vášeň k hezkému, klidnému a spokojenému životu podle mých představ o trochu méně. Ano, nastoupila jsem na tuto novou cestu jako padesátnice. 

Tak vidíte, že to jde ....

A proto si myslím, že mohu inspirovat i vás, milé ženy, které si v podobném věku říkáte, že na změnu je možná pozdě. 

NIKDY NENÍ POZDĚ! 

Právě moje vášeň k řeckému světu byla spojovacím článkem k životu dle mých přestav, po svém. K životu jinak, bez toho, že bych naplňovala představy okolí. 

A i vy, ostatně jako každá žena, máte tu svoji vášeň a když si dovolíte ji objevit a vpustit do svého života a skrze ni nechat proudit lásku a spokojenost,  budete velmi překvapené, jak nádherně se vám bude žít. 

Ano, je pro to třeba něco udělat. Ale myslím, že to za to stojí! 

Jak vám s tím mohu pomoci? 

Stáhněte si zdarma audio nahrávku a pracovní listy

8 KROKŮ ZA TVOU VÁŠNÍ 

Odpovíte si na pár otázek a budete mít před očima obraz sebe samé. Bude ten obraz odpovídat vašim představám nebo ne? 

Odhoďte zábrany, protože cokoliv se vám nelíbí, můžete změnit. 

Takže: DO TOHO!  

A pak se můžeme potkat v soukromé skupině 

Kalí méra, milé ženy, což znamená dobrý den. Já vám musím všem sdělit, že od chvíle, co jsem objevila webové stránky Řecká vášeň mne neopustila myšlenka, že moje vášnivá touha být a pracovat v teplých a krásných krajinách Řecka je možná. A tak jsem Pavle napsala, brzy jsme se setkaly, a bylo to jako bychom se znaly odjakživa. Pavla je úžasná a hned věděla kudy kam, jak si poradit s mým vášnivým přáním a neuběhlo ani pár dnů a všechno už je vážně rozjeté. Připraveno jenom sbalit kufr a jet. Úžasné. Jestli někdo váháte, že po padesátce už nic nemá smysl, tak takové myšlenky fakt zahoďte, protože nemá smysl tahat se s takovými temnými myšlenkami, ale má smysl ozvat se Pavle a začít si plnit svoje sny. A už si začněte opravdu balit kufry, protože v létě na vás čekají úžasné transformační týdny v Řecku, kde si uzdravíte nejen tělo, ale i duši, a určitě najdete tu nejideálnější cestu do radosti. Těšíme se na vás.
Yvetta Ellerová / Yvellhttps://yvellerova.cz